Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Firma kurierska GLS) już od 70,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Arden Grange

Arden Grange

Firma Arden Grange Ltd została założona przez Grahama i Wendy Stephens i znajduje się w pięknej okolicy w Sussex w Wielkiej Brytanii. Przed założeniem firmy produkującej karmę dla zwierząt domowych, Graham i Wendy byli znani w świecie psów, ponieważ przez kilka lat hodowali i pokazywali swoje wysoko cenione owczarki niemieckie. Ta obszerna wiedza i zrozumienie wymagań żywieniowych psów, połączonych z pragnieniem zapewnienia doskonałego odżywiania, doprowadziła do powstania Arden Grange w 1996 roku.

Nieustająca chęć zdobywania wiedzy, pełne zaangażowanie jak i rosnące doświadczenie spowodowały, że po ponad 20 lat Arden Grange stał się renomowaną firmą dostępną na ponad 30 rynkach na całym świecie, oferując karmy super premium dla psów i kotów.

Arden Grange dba o zdrowie i dobrobyt wszystkich psów i kotów. Nasze produkty mają gwarancję "Nie testowane na zwierzętach", a przed wprowadzaniem nowej receptury na rynek najpierw są one próbowane przez zwierzęta pracowników Arden Grange w ich domowym środowisku, które sprawdzają strawność oraz smakowitość produktu. 

Naszą filozofią jest żywienie bez kompromisów (Nutrition without compromise)

                     
NO

PSZENICA I WOŁOWINA
SOJA I PRODUKTY NABIAŁOWE
SÓL
CUKIER
SKŁADNIKI MODYFIKOWANE GENETYCZNIE
POLEPSZACZE SMAKU I ZAPACHU
SZTUCZNE BARWNIKI I KONSERWANTY

YES

SUPER PREMIUM
HYPOALERGICZNOŚĆ
PREBIOTYKI FOS I MOS
ANTYOKSYDANTY
GLUKOZAMINA
CHONDROITYNA
MSM
INNOWACYJNY DODATEK - KRYL
                                       

Arden Grange to prawdziwe diety super-premium. Na opakowaniach znajdują się dokładne analizy produktów opracowane zgodnie z aktualnie obowiązującym prawodawstwem Unii Europejskiej (standardy wypracowane przez PFMA).

Każda z diet Arden Grange jest unikalną kompozycją ok 50 różnych składników i dodatków żywieniowych, które pomagają utrzymać dobrą kondycję i zdrowie psa. Wśród najważniejszych dodatków jakie zawierają nasze diety znajdują się: wyciąg z żurawiny, betakaroten, nukleotydy, prebiotyki FOS & MOS, wyciąg z juki, kryl czy glukozamina, chondroityna i MSM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl